Česká produkční, s.r.o. | Reklamní agentura
14869
home,page,page-id-14869,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Kdo chce zapalovat, musí sám hořet.

sv. Augustin

ATL / BTL

Digital

scroll

Kdo jsme?

 

SEHRANÝ TÝM

Zvědavost nás činí  „aktuální“. Hbitost zase efektivní. Ostražitost nás nutí hledat nové cesty.
Díky kooperaci jsme flexibilní a proto, že se vše potkalo dohromady, umíme čarovat.
Jsme parta lidí, která drží sirky v ruce.

jarda

JARDA

simona

SIMONA

Account Director
simona@ceskaprodukcni.cz

Petr Česká Produkční

PETR

Account Director
petr@ceskaprodukcni.cz

73

MARIA

Head of Slovak Division
mariask@ceskaprodukcni.cz

jakub

JAKUB

Account Manager
jakub@ceskaprodukcni.cz

Katka

KATKA

Account Manager
katka@ceskaprodukcni.cz

Bětka

BĚTKA

Account Manager
alzbeta@ceskaprodukcni.cz

honza

HONZA

Account Manager
jan@ceskaprodukcni.cz

Alena

ALENA

Account Executive
alena@ceskaprodukcni.cz

Kristýna

KRISTÝNA

Account Executive
kristyna@ceskaprodukcni.cz

Laura

LAURA

Content Editor

Petra

PETRA

Content editor

David Česká Produkční

DAVID

On-line specialist
david@ceskaprodukcni.cz

já

MICHAL

Social media specialist and  analytic
michal@ceskaprodukcni.cz

Davor

DAVOR

PPC specialist and analytic
analytik@ceskaprodukcni.cz

Michal

MICHAL

Lenka

LENKA

Office manager
lenka@ceskaprodukcni.cz

Renata

RENATA

Junior Account manager
renata@ceskaprodukcni.cz

Jirka

JIRKA

Head of video section
video@ceskaprodukcni.cz

Jakub Česká Produkční

KUBA

Cameraman, video editor
kuba@ceskaprodukcni.cz

spolupracovníci

JAKUB

Cameraman, video editor
video@ceskaprodukcni.cz

Robert

ROBERT

Video editor, DTP
video@ceskaprodukcni.cz

Jan

HONZA

Cameraman, video editor
video@ceskaprodukcni.cz

Michaela Česká Produkční

MICHAELA

Promotion Manager

 

Dozorčí rada – všechno hlídají a je s nimi zábava.

eliska

ELIŠKA

Předsedkyně dozorčí rady

TES

KAREL

Člen

Moris

MORIS

Kontrolor

 

Co děláme?

EFEKTIVNÍ KOMUNIKACI

analyza

ANALÝZA

strategie

STRATEGIE

kreativa

KREATIVA

kampane

KAMPANĚ

Pomáháme vám lépe a efektivněji prodávat vaše služby a produkty.

Nezhasínáme. Jdeme spát, až když pro vás najdeme tu správnou cestu k cíli.

Zápal do hry , stejně jako nápady, nás nikdy neopouští.

Každý klient je pro nás partner.  S většinou z nich spolupracujeme déle než 7 let. Jsme na dlouhodobé vztahy.

MY V ČÍSLECH

6427

pracovních
dnů

1423

probdělých
nocí

1884

úspěšných
projektů

1162598

unikátních
FB fanoušků

Vybraní klienti