Česká produkční, s.r.o. | Kariéra
16270
page,page-id-16270,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Kariéra

ACCOUNT EXECUTIVE

Jste činorodí, rychlí, výkonní, spolehliví, energičtí? Máte rádi šrumec a různorodou práci? Máte rádi výzvy? Dokážete celé odpoledne sedět u tabulky, stejně jako pobíhat po place a řídit natáčení/akci? Pak Vás chceme!

Náplň práce:

  • exekuce jednotlivých projektů
  • komunikace s dodavateli
  • placová produkce
  • produkce eventů, spotů, video zakázek
  • příprava nabídek strategie pro klienty a jejich prezentace
  • komunikace s klientem a přenášení informací na externí spolupracovníky a členy týmu
  • udržování a rozvíjení vztahů s klienty
  • dodržování/ sestavování stanovených budgetů na jednotlivé projekty

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • ideálně praxe na obdobné pozici v agentuře min. 1 rok
  • nutná perfektní znalost práce MS Office – PowerPoint, Word, Excel
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, pečlivost,
  • flexibilita, odolnost vůči stresu dokonalý timemanagement
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v Praze
  • mladý, vstřícný, energický, hravý kolektiv
  • motivující platové hodnocení
  • spolupráci na živnostenský list
  • nástup možný ihned
Své životopisy posílejte na email: katka@ceskaprodukcni.cz
Pro naši společnost Česká produkční Social media s.r.o. hledáme nového kolegu/novou kolegyni do mladého kolektivu na pozici

ACCOUNT MANAGER

  • dodržování stanovených budgetů na jednotlivé projekty
  • dohled nad exekucí projektů klientů
  • samostatné psaní některých postů, případně vedení profilů na Facebooku, analýzy
  • pravidelný reporting klientům

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici v agentuře min. 1 rok podmínkou
  • znalost e-marketingu (Facebook z pohledu správce nutný, PPC a SEO výhodou)
  • znalost ATL/BTL komunikace
  • znalost grafických programů výhodou
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • organizační schopnosti, pečlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, dokonalý timemanagement

Nabízíme:

  • mladý kolektiv
Své životopisy posílejte na email: simona@ceskaprodukcni.cz